Trenerzy

Szymon Musiał - Siatkówka

Szymon Musiał - Siatkówka

O trenerze:

Szymon Musiał - trener siatkówki II klasy, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel wychowania fizycznego. Grał w drugoligowym Siemowicie Gostynin na pozycji przyjmującego, a później libero. Podczas studiów odbył staż w MOS Wola Warszawa. Obecnie prowadzi także zajęcia dla grup młodzieżowych w Szkółce Siatkarskiej BLOK.


Zespół o Szymonie:
Młody człowiek z misją, idealnie pasuje do naszego zespołu. Pozytywnie, siatkarsko zakręcony bez trudu zaszczepia w innych miłość do tej dyscypliny sportu. Bardzo pracowity, wykorzystuje każdą możliwość by zdobywać doświadczenie. Karteczki na jego treningach to nie oznaka słabej pamięci, a perfekcyjnego przygotowania każdych zajęć. Choć doskonale odnajduje się podczas treningów przeznaczonych dla osób rozpoczynających przygodę z siatkówką to coraz chętniej współpracuje z grupami zaawansowanymi.  
Współpracowali z nami - Kamil Jeż / Siatkówka

Współpracowali z nami - Kamil Jeż / Siatkówka

O trenerze:

Kamil Jeż - trener siatkówki II klasy, instruktor lekkoatletyki, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, nauczyciel wychowania fizycznego. Jako zawodnik grał w trzecioligowych AZS Gliwice, MMKS Dąbrowa Górnicza, Kasztelanie Rozprza. Z KPS Lechia Tomaszów Mazowiecki z którą w 2009 roku awansował do drugiej ligi. Szlify trenerskie zdobywał na stażu w PGE Skrze Bełchatów, później w latach 2007-2010 pracował jako pierwszy trener w trzecioligowym Kasztelanie.


Przez lata związany z klubem Metro Warszawa w którym prowadził szkolenie najmłodszych adeptów sztuki siatkarskiej. W styczniu 2016 roku założył własną, niezależną szkółkę siatkarską Saska Volley.


Zespół o Kamilu:
Profesjonalista w każdym calu. Do każdych zajęć przygotowany jakby prowadził trening Reprezentacji Polski. Wie czego chce i krok po kroku dąży do wyznaczonego celu. Bardzo pracowity, cały czas się szkoli i rozwija swój warsztat trenerski. Doceniają to nasze drużyny firmowe i każdy chce z nim trenować. Gra z                                                  Kamilem to czysta przyjemność.