W grudniu badminton tylko przy Skarżyńskiego.

05.12.2014

Treningi badmintona w dniach 4 i 11 grudnia zostały odwołane.

Z przykrością informujemy, że względu na nieobecność naszej trenerki Anny Głębockiej jesteśmy zmuszeni odwołać grudniowe treningi badmintona prowadzone w hali Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy. Dotyczy to terminów czwartkowych, 4 i 11 grudnia. Trening w dniu 18 grudnia nie odbędzie się ze względu na wcześniejsze ustalenia z dyrekcją szkoły. Nie był on w ogóle uwzględniony w kalendarzu treningów.


Treningi zostały odwołane w systemie rezerwacyjnym, a dokonane przez Państwa rezerwacje wróciły na karnety i będą mogły być wykorzystane w innym, dogodnym dla Państwa, terminie.


Ze względu na tę niedogodność jesteśmy gotowi zwrócić Państwu pieniądze za wykupione karnety proporcjonalnie do liczby wykorzystanych wejść. W przypadku zainteresowania takim rozwiązaniem prosimy o padanie numeru konta na który mamy przelać pieniądze.


Poniedziałkowe treningi badmintona zaplanowane przy ulicy Skarżyńskiego będą odbywać się bez zmian, natomiast czwartkowe treningi przy ulicy Deotymy zostaną wznowione w styczniu 2015 roku.


Za zaistniałą sytuację oraz niedogodności z nią związane najmocniej przepraszamy.« Lista wiadomości