Bierzemy udział w konkursie na Sportową Inicjatywą Roku?

28.05.2014

Z przyjemnością informujemy, że zgłosiliśmy nasz serwis do konkursu na Sportową Inicjatywę Roku!

Miło nam poinformować, że zgłosiliśmy nasze treningi sportowe organizowane w ramach serwisu rezerwacyjnego TreningiSportowe.pl do konkursu na Sportową Inicjatywę Roku.


Konkurs jest organizowany w ramach Narodowego Dnia Sportu, a jego partnerami są między innymi Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Komitet Olimpijski.


Wszyscy, którzy uważają, że zasługujemy na miano Sportowej Inicjatywy Roku mogą oddać na nas swój głos na stronie http://www.sportowainicjatywaroku.org.pl. Nasza inicjatywa znajduje się pod numerem 90!


Procedura głosowania, choć wymaga podania kilku danych, zajmuje zaledwie kilka sekund. Głosować możecie do 3 czerwca, a z jednego adresu poczty elektronicznej można oddać tylko jeden głos!


Głosując w konkursie na Sportową Inicjatywę Roku na TreningiSportowe.pl działacie we własnym interesie. Nagrodami są bowiem 1000 złotych na sprzęt sportowy, z którego będą przecież korzystać uczestnicy treningów, a także kampania promocyjna, która z pewnością wpłynie na poprawę frekwencji i atrakcyjność zajęć, a może nawet przyczyni się do uruchomienia dodatkowych sekcji.


Harmonogram konkursu:


do 25 maja 2014 r. – przyjmowanie zgłoszeń
od 13 maja do 3 czerwca 2014 r. – głosowanie na wybraną inicjatywę sportową na stronie NarodowyDzieńSportu.pl
od 4 do 10 czerwca 2014 r. – wybór najlepszych inicjatyw sportowych przez specjalną komisję złożoną z przedstawicieli Organizatora, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wybór zostanie dokonany spośród 20 najwyżej notowanych inicjatyw w głosowaniu internetowym
14 czerwca 2014 r. – wyłonienie zwycięzców« Lista wiadomości