14 kwietnia - Warsztaty Siatkarskie Dla Zaawansowanych.

09.04.2014

Specjalny trening poprowadzi Przemysław Michalczyk – II Trener AZS Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do udziału w Warsztatach Siatkarskich Dla Zaawansowanych prowadzonych przez Przemysława Michalczyka – drugiego trenera AZS Politechniki Warszawskiej.


Specjalny trening odbędzie się w poniedziałek, 14 kwietnia 2014 roku w Hali Sportowej Gimnazjum nr 48 przy ulicy Deotymy 25/33.


Jak zapewnia nasz gość, będzie to trening zbliżony do tego jaki sam prowadzi dla zawodników AZS Politechniki Warszawskiej.

Trenerowi Inżynierów będzie asystował nasz trener Szymon Musiał. Do dyspozycji trenerów i uczestników zajęć będą dwa boiska hali sportowej Gimnazjum nr 48.


Aby wziąć udział w treningu prowadzonym przez trenera drużyny, która wciąż rywalizuje o 5 miejsce w PlusLidze wystarczy posiadać aktywny karnet na zajęcia siatkówki i z niego dokonać rezerwacji miejsca jak na zwykłym treningu.


Od uczestników zajęć oczekujemy posiadania umiejętności stosunkowo swobodnego odbijania piłki zarówno sposobem górnym, jak i dolnym oraz wykonywania pozostałych elementów gry takich jak zagrywka czy atak. Trening prowadzony będzie na męskiej siatce o wysokości 243 cm. Warsztaty będą miały charakter wszechstronny i zostaną zakończone grą "szóstkową".


Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia doskonałego zawodnika, Mistrza Polski z 2004 roku, pięciokrotnego medalisty MP, a teraz świetnego trenera.


« Lista wiadomości