Zmiany w treningach siatkówki! Nowy, pośredni poziom gry.

03.01.2014

Od 8 stycznia Trochę Mocniejsze Granie dla zawodników średnio zaawansowanych.

Niektórzy uczestnicy zajęć siatkówki trenują z nami już blisko rok. Osoby te zdecydowanie podniosły swoje umiejętności zarówno jeśli chodzi o indywidualną technikę, jak i zachowanie na boisku podczas „szóstkowej” gry. Widać to było szczególnie podczas rozgrywanych w 2013 roku spotkań kontrolnych. Progres jaki jest widoczny u większości uczestników treningów siatkówki skłonił siatkarski sztab szkoleniowy serwisu TreningiSportowe.pl do podjęcia decyzji o utworzeniu pośredniej grupy pomiędzy Siatkówką Dla Każdego a Siatkówką Dla Zaawansowanych.


Siatkówka Trochę Mocniejsze Granie to zajęcia dla osób grających na poziomie średnio zaawansowanym. W kalendarzu treningów siatkówki, od 8 stycznia zastąpi ona dotychczasowe zajęcia Siatkówki Dla Każdego. Osoby, które do tej pory uczestniczyły w zajęciach Siatkówki Dla Każdego, a które dobrze czują się w grze „szóstkowej” prosimy o dalsze uczęszczanie na treningi w poniedziałki do hali Gimnazjum nr 48 znajdującego się przy ul. Deotymy 25/33 oraz w środy do hali Gimnazjum nr 16 przy ul. Skarżyńskiego 8.


Szczerze doceniamy postępy jakie cała grupa poczyniła w 2013 roku, dlatego uważamy że, dla większości z uczestników zajęć Siatkówki Dla Każdego będzie to zmiana głownie w nazwie, bo zmiana poziomu gry była zauważalna już wcześniej. Oczywiście wprowadzenie nowego poziomu Siatkówka Trochę Mocniejsze Granie, to nie tylko czysta kurtuazja i oznaczać będzie także nieznaczną zmianę sposobu prowadzenia zajęć. Treningi dla grupy średnio zaawansowanej będą bardziej wszechstronne i prowadzone na męskiej siatce o wysokości 243 cm.


Treningi dla osób początkujących, dla których przeznaczone są zajęcia Siatkówki Dla Każdego, będą od 2014 roku prowadzone we wtorki w hali Gimnazjum nr 48 przy ulicy Deotymy 25/33 oraz w czwartki w hali Szkoły Podstawowej nr 127 przy ulicy Kowieńskiej 12/20.


Szczegółowy opis poziomów poszczególnych zajęć, Siatkówki Dla Każdego przeznaczonej dla osób początkujących, Siatkówki Trochę Mocniejsze Granie dla średnio zaawansowanych oraz Siatkówki Dla Zaawansowanych znajdują się na podstronie Siatkówka, http://www.treningisportowe.pl/2,1,44,Siatkowka.


Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną do gustu wszystkim fanom siatkówki korzystającym z serwisu TreningiSportowe.pl.


« Lista wiadomości