Świat finansów nie dla TreningówSportowych.pl

09.10.2014

Nasza siatkarska reprezentacja po raz kolejnym uległa bankowcom 0:3!

W środę, 8 października nasza reprezentacja rozegrała mecz kontrolny z kolejną drużyną reprezentującą świat finansjery. Tym razem po drugiej stronie siatki stanęli przedstawiciele Banku HSBC. Faworytem spotkania byli bankowcy, którzy od lat występują w rozgrywkach ligi biznesu Play Volley.


Tym razem jednak wszyscy mieli nadzieję, że na Hali Sportowej Koło uda się przełamać złą passę i wreszcie wygrać mecz. Zmieniona i wzmocniona reprezentacja TreningówSportowych.pl składała się w końcu z graczy dwóch grup, Zaawansowanej i Trochę Mocniejszego Grania (poziom średnio zaawansowany).


Być może fakt, że niektórzy gracze spotkali się ze sobą po raz pierwszy spowodował, że wszyscy zawodnicy wyszli na parkiet trochę stremowani. W pierwszych dwóch setach nie było także widać radości z gry, którą drużyna wręcz kipiała w poprzednich pojedynkach. Choć przeciwnik grał poniżej poziomu do jakiego przyzwyczaił wszystkich w rozgrywkach ligowych i popełniał dużo błędów to i tak obie partie wygrał do 18.


Gra podopiecznych Szymona Musiała zaskoczyła dopiero w trzecim secie. Choć ostatecznie okazał się on przegrany to jednak spowodował, że w dodatkowych partiach na boisko wyszła zupełnie odmieniona drużyna.


Całej dwunastce bardzo dziękujemy za udział w sparingu i już zapowiadamy, że jeszcze w tym roku będzie możliwość sprawdzenia się z kolejnymi rywalami.


TreningiSportowe.pl – HSBC Bank Polska 0:3 (18:25, 18:28, 20:25) w dodatkowych setach 25:17, 15:10.


Skład reprezentacji TreningówSportowych.pl w dniu 8 października 2014 roku:


1. Barbara Bieńko

2. Kamila Dębczak

3. Kinga Jaworek

4. Ewelina Smolińska

5. Ula Trzcińska

6. Kamil Bączkowski

7. Michał Kulesza

8. Marek Jaśkiewicz

9. Witek Orliński

10. Viktor Radukan

11. Konrad Rękawek

12. Jan Ambroziak« Lista wiadomości