Pod koniec kwietnia zwijamy połowę badmintonowej siatki.

18.04.2014

Informujemy, że od 24 kwietnia nie będą odbywać się już środowe treningi badmintona!

Z przykrością informujemy, że od 24 kwietnia zawieszamy środowe treningi Badmintona. Nasza decyzja ma niestety podłoże ekonomiczne.


Zapewniamy jednak o naszej miłości do tej dyscypliny sportu i nie kończymy naszej przygody z badmintonem. Poniedziałkowe zajęcia będą odbywać się na pewno do końca czerwca. Podobnie jak w zeszłym roku już wcześniej zaplanowaliśmy wakacyjną przerwę.


Liczymy, że po wakacjach, w październiku lub nawet we wrześniu, w Kalendarzu treningów ponownie znajdą się dwa terminy zajęć badmintona. Kwestią otwartą pozostaje czy będzie wśród nich środa, która nie do końca pasowała niektórym graczom.


Osobom, które wykupiły karnety właśnie ze względu na środowy termin zajęć i nie będą w stanie wykorzystać ich w poniedziałki jesteśmy gotowi zwrócić pieniądze. Zwrot nastąpi proporcjonalnie do wykorzystania karnetu. W tej sprawie prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@treningisportowe.pl.


Jednocześnie informujemy, że odwołane zostają także, zaplanowane właśnie na środy, turnieje badmintona drugiej edycji Grand Prix.


Ostatni środowy trening odbędzie się 23 kwietnia. Serdecznie zapraszamy!


Za zaistniałą sytuację oraz kłopoty z nią związane najmocniej przepraszamy.


« Lista wiadomości