Pierwszy turniej badmintona już za nami.

08.11.2013

Bezkonkurencyjny okazał się Roman Stachowicz, który wygrał wszystkie, 6 spotkań!

W środę, 6 listopada odbył się pierwszy z cyklu czterech amatorskich turniejów badmintona zaliczanych do Grand Prix TreningówSportowych.pl. W zawodach wzięło udział 10 zawodników, 4 kobiety i 6 mężczyzn.

Bezkonkurencyjny okazał się Roman Stachowicz, który najpierw bez problemu wygrał wszystkie cztery mecze grupowe, a w półfinale i finale nie dał szans najpierw Bitosowi, a później Eugeniuszowi Chyłkowi, wygrywając ostatni mecz 21:5. Tym samym Roman Stachowicz objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego Grand Prix. W środę drugie miejsce zajął Eugeniusz Chyłek „Ben”, a trzecie Szymon Koprowski.

Na uwagę zasługuje, nierówna, ale jakże piękna walka pań, które w formule open muszą potykać się także z mężczyznami. Najlepszą zawodniczką tego dnia była Monika Apanasik, która ostatecznie w całym turnieju zajęła piąte miejsce.

Doceniając zaangażowanie pań zarówno w treningi, jak i pierwszy turniej z cyklu Grand Prix postanowiliśmy prowadzić, w ramach klasyfikacji generalnej GP, także klasyfikację na najlepszą zawodniczkę. Badmintonistka, która zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej GP zostanie wyróżniona równie wartościowymi nagrodami co zwycięzca klasyfikacji generalnej.

Wszystkie wyniki turnieju rozegranego 6 listopada znajdują się na naszej stronie na facebooku www.facebook.com/trenujemy

Kolejny turniej już 4 grudnia. Zapraszamy do wspólnego grania!