Reprezentacyjny debiut za nami.

24.09.2013

Nasza drużyna przegrała w swoim pierwszym meczu z bankiem RBS 0:2 (19:25, 21:25).

Wczoraj nasza drużyna, w swoim pierwszym oficjalnym meczu uległa reprezentacji banku RBS 0:2 (19:25, 21:25), a w dodatkowym, trzecim secie, 24:26.

Siatkarze, którzy na co dzień uczestniczą w treningach Siatkówki dla Każdego w swoim reprezentacyjnym debiucie, mimo porażki zaprezentowali się bardzo dobrze. W każdym secie do dwudziestego punktu toczyli wyrównaną walkę, niekiedy nawet prowadząc. W końcówkach brakowało jednak doświadczenia, cierpliwości i ogrania w „szóstkowych” ustawieniach.

Jednak w przypadku wczorajszego sparingu nie wynik sportowy jest najważniejszy, a fakt, że udało nam się zbudować prawdziwą drużynę!

Wczorajszy mecz kontrolny na pewno nie jest naszym ostatnim słowem i w przyszłości będzie jeszcze okazja do ponownego sprawdzenia się w prawdziwym meczu.