Atmosfera na 3:0, wynik na 0:3!

13.12.2013

W swoim kolejnym meczu nasza reprezentacja uległa ekipie Cyfrowego Polsatu 0:3.

Wczoraj w hali Reduta nasza reprezentacja, w swoim drugim oficjalnym meczu uległa drużynie Cyfrowego Polsatu 0:3 (15:25, 11:25, 28:30).

W pierwszych dwóch setach obie ekipy rozkręcały się bardzo powoli. Podopieczni Szymona Musiała, mimo początkowego prowadzenia, w połowie partii tracili skuteczność w ataku, a w obronie popełniali proste błędy. Dopiero w trzeciej odsłonie widać było efekty wspólnych treningów. Nasi mieli cztery piłki setowe, jednak nawet głośne "O-sta-tni!" nie wystarczyło i to przeciwnik cieszył się z wygranej w trzecim secie 30:28 i w całym meczu 3:0.

W czwartym, dodatkowym secie nasi zawodnicy już całkowicie zdominowali zmęczonego rywala, kontrolowali wydarzenia na boisku i ostatecznie wygrali 25:20!

Mimo porażki widać, że TreningiSportowe.pl mają już swoją siatkarską Reprezentację. Panuje w niej wspaniała atmosfera i gdy w styczniu przyjdzie czas na rewanż będzie gotowa stawić czoła przeciwnikowi.